Legfontosabb : Fájlkiterjesztések : .compositefont Fájl

.compositefont Fájlkiterjesztés

FájltípusWindows Composite Font File

Fejlesztő Microsoft
Kategória Font Files
Formátum XML

.COMPOSITEFONT opció száma

A Windows alkalmazások által használt különböző fájlok a különböző betűtípusok megjelenítéséhez; tartalmazza a betűtípuscsaládok definícióit, és tartalmazza a betűkészletcsalád nevét, súlyát, stílusát, aláhúzását és áthidalását; használható többnyelvű betűtípusok létrehozására, vagy a rendszeren hiányzó konkrét karakterek tartalék mechanizmusának biztosítására.

További információ
___ kategóriák_neve28 ___ Hangfájlok ______ categories_text28 ___

Az audiofájlok kategóriába tömörített és tömörítetlen hangformátumok tartoznak, amelyek hullámformájú adatokat tartalmaznak, amelyek audio lejátszási szoftverrel játszhatók le. Ez a kategória magában foglalja a MIDI-fájlokat, a zenei pontszámokat és az audio projektfájlokat is, amelyek általában nem tartalmaznak hangadatokat.

______ kategóriák_név29 ___ Fejlesztői fájlok ______ categories_text29 ___

A Developer Files kategória a szoftverfejlesztéssel kapcsolatos fájlokat tartalmazza. Ezek közé tartoznak a projektfájlok, forráskódfájlok, kódkönyvtárak, fejlécfájlok és osztályfájlok programozása. Az összeállított tárgyak és komponensek szintén ebben a kategóriában szerepelnek.

______ kategóriák_neve30 ___ Szövegfájlok ______ categories_text30 ___

A szövegfájlok szöveges adatokat tartalmaznak, és egyszerű szöveges vagy gazdag szöveges formátumban tárolhatók. Míg a legtöbb szövegfájl a felhasználók által létrehozott és mentett dokumentumok, azokat a szoftverfejlesztők is használhatják a programadatok tárolására. A szöveges fájlok példái közé tartoznak a szövegszerkesztő dokumentumok, a naplófájlok és a mentett e-mailek.

______ kategóriák_név31 ___ Egyéb fájlok ______ categories_text31 ___

A Misc Files kategória különböző fájltípusokat tartalmaz, amelyek nem illeszkednek más kategóriákba. Néhány példa részben letöltött fájlok, telepítőfájlok és átnevezett fájlok. Ez a kategória a számítógépeken kívül más hardvereszközökhöz kapcsolódó fájlokat is tartalmazhat.

______ kategóriák_név32 ___ Játékfájlok ______ categories_text32 ___

A Game Files kategória tartalmazza a mentett videojáték-fájlokat és a videojátékok által hivatkozott fájlokat. Ezenkívül olyan játék ROMokat is tartalmaz, amelyek más rendszerekre fejlesztett játékok, például Super Nintendo és Nintendo 64 szoftveres példányai. Ezek a fájlok szoftveremulátor segítségével játszhatók le.

______ kategóriák_név33 ___ Beállítási fájlok ______ categories_text33 ___

A beállításfájlok az operációs rendszer és az alkalmazások beállításait tárolják. Ezeket a fájlokat nem a felhasználónak kell megnyitnia, hanem a megfelelő alkalmazás módosítja, amikor a programbeállítások megváltoznak. A beállítások fájlokat preferenciafájloknak vagy konfigurációs fájloknak is nevezhetik.

______ kategóriák_neve34 ___ Raszteres képfájlok ______ categories_text34 ___

A raszteres grafika a képfájlok leggyakoribb típusa. Ezek a képpontok rácsából állnak, ahol minden egyes pixel egyéni színt képvisel a képen. A webes grafikák és a digitális fényképek rasztergrafikaként kerülnek tárolásra. Míg néhány raszteres képformátum tömörítetlen, a legtöbb képfájl-tömörítést használ.

______ kategóriák_név35 ___ Webes fájlok ______ categories_text35 ___

A Web fájlok kategóriába tartoznak a webhelyekre és a webszerverekre vonatkozó fájlok. Ezek közé tartoznak a statikus és dinamikus weboldalak, a webes alkalmazások és a weboldalak által hivatkozott fájlok. A Webfejlesztő szoftver által generált fájlok szintén ebbe a kategóriába tartoznak.

______ kategóriák_név36 ___ Adat fájlok ______ categories_text36 ___

Az adatfájlok a leggyakoribb számítógépes fájlok. Ezek telepíthetők az alkalmazásokkal vagy a felhasználók által létrehozottak. A legtöbb adatfájl bináris formátumban kerül mentésre, bár néhány tárolja az adatokat egyszerű szövegként. Az adatfájlok példái közé tartoznak a könyvtárak, a projektfájlok és a mentett dokumentumok.

______ kategóriák_név37 ___ Videofájlok ______ categories_text37 ___

A Videofájlok kategóriában számos videóformátum található, amelyek különböző kodekeket használnak a videó adatok kódolásához és tömörítéséhez. Ez a kategória magában foglalja a videoprojektfájlokat és a videó információs fájlokat is, amelyek nem tartalmazhatnak videóadatokat.

______ kategóriák_neve38 ___ eBook fájlok ______ categories_text38 ___

Az eBook fájlok olyan digitális könyvek, amelyeket úgy terveztek meg, hogy azokat az eReaders-en, például az Amazon Kindle, a Sony Reader, a Barnes és a Noble Nook, valamint az iPad segítségével tekinthesse meg. Azonban gyakran lehet őket megtekinteni a számítógépen az eReader szoftver segítségével is. Bár számos eBook-formátum több eszközön is megtekinthető, bizonyos saját könyv-formátumok csak bizonyos hardver vagy szoftver segítségével tekinthetők meg.

______ kategóriák_név39 ___ Oldalelrendezési fájlok ______ categories_text39 ___

Az oldalelrendezési fájlok olyan dokumentumok, amelyek szöveges és képadatokat is tartalmazhatnak. Ide tartoznak a formázási információk is, amelyek meghatározzák az oldal méretét, margóit és a tartalomnak az oldalon történő szervezését. Az oldalelrendezési dokumentumokat gyakran használják nyomtatható kiadványok, például újságok, magazinok és brosúrák készítéséhez.

______ kategóriák_neve40 ___ 3D képfájlok ______ categories_text40 ___

A 3D képfájlok háromdimenziós modelleket, 3D animációkat és 3D projektfájlokat tartalmaznak. A 3D-s modellek tipikusan sokszögekből és vertikumokból állnak, és létrehozzák a modell alakját. Ezek tartalmazhatnak textúrákat, valamint világítási és árnyékolási információkat is.

______ kategóriák_név41 ___ Rendszerfájlok ______ categories_text41 ___

A Rendszerfájlok kategóriába tartoznak a Mac, Windows és Linux operációs rendszerekhez kapcsolódó fájlok. Néhány példa a rendszerkönyvtárak, az ikonok, a témák és az eszközillesztők. A rendszer által kiadott fájlok szintén szerepelnek ebben a kategóriában.

______ kategóriák_név42 ___ Plugin fájlok ______ categories_text42 ___

A plugin fájlok extra funkciókat és funkcionalitást biztosítanak a meglévő programokhoz. Ezeket általában kép-, videó- és hangszerkesztő alkalmazások, valamint webböngészők használják. A bővítményeket kiegészítőknek és bővítményeknek is nevezik.

______ kategóriák_neve43 ___ Kódolt fájlok ______ categories_text43 ___

A kódolt fájlok olyan fájlok, amelyek kódolt formátumú adatokat tárolnak. Ezek közé tartoznak a titkosított fájlok, a tömörítetlen archívumok és a bináris kódolású szövegfájlok. A fájlokat gyakran biztonsági okokból kódolják, és megakadályozzák, hogy az adatátvitel során megsérüljenek.

______ kategóriák_neve44 ___ Biztonsági mentési fájlok ______ categories_text44 ___

A biztonsági másolatfájlok kategóriába tartoznak az egyedi fájlmentések és a biztonsági szoftverhez kapcsolódó fájlok. Az egyes biztonsági mentési fájlokat gyakran a szoftverprogramok automatikusan generálják. A biztonsági mentési szoftverfájlok tartalmazzák a növekményes biztonsági mentéseket és a teljes rendszer biztonsági mentését.

______ kategória_név45 ___ CAD fájlok ______ categories_text45 ___

A CAD (Computer-Aided Design) fájlok tartalmazhatnak 2D vagy 3D terveket. Ezeket CAD szoftverek generálják, amelyek modellek vagy építészeti tervek létrehozására használhatók. A 2D CAD fájlokat gyakran rajzoknak nevezik, míg a 3D fájlokat gyakran modelleknek, részeknek vagy szerelvényeknek nevezik.

______ kategóriák_neve46 ___ GIS fájlok ______ categories_text46 ___

A GIS (Geographic Information Systems) kategória a GPS-eszközökkel és a térképészeti szoftverekkel kapcsolatos fájlokat tartalmazza. Ezek a fájlok térképeket, mentett útvonalakat és útvonalpontokat tartalmazhatnak. Számos GIS-fájlt nyitott formátumban tárolnak, amelyeket a GPS-eszközök és a számítógépes rendszerek között át lehet vinni.

______ kategóriák_neve47 ___ Adatbázis fájlok ______ categories_text47 ___

Az adatbázis fájlok strukturált formátumban tárolják az adatokat táblázatokba és mezőkbe rendezve. Az adatbázison belüli egyedi bejegyzéseket rekordoknak nevezik. Az adatbázisokat általában a dinamikus weboldalak által hivatkozott adatok tárolására használják.

______ kategóriák_neve48 ___ Futtatható fájlok ______ categories_text48 ___

A végrehajtható fájlok olyan kódot tartalmaznak, amely a fájl megnyitásakor fut. A Windows-programok, a Mac OS X-alkalmazások, a parancsfájlok és a makrók mind futtatható fájlok. Mivel ezek a fájltípusok a kód megnyitása után futnak, az ismeretlen végrehajtható fájlokat, például az e-mail mellékleteként kapott fájlokat nem szabad megnyitni.

______ kategóriák_név49 ___ Lemezképfájlok ______ categories_text49 ___

A lemezképfájlok tartalmazzák a merevlemez vagy más típusú média pontos másolatát. Ezek magukban foglalják az összes fájlt, valamint a fájlrendszer adatait. Ez lehetővé teszi a lemezképek lemezek, CD-k és DVD-k másolását. Gyakran használják a mentési célokra is.

______ kategóriák_név50 ___ Tömörített fájlok ______ categories_text50 ___

A tömörített fájlok fájl tömörítést használnak a lemezterület megtakarítása érdekében. A tömörített archív formátumok több fájl egyetlen archívumba történő tömörítésére is használhatók. Számos nyitott és szabadalmaztatott tömörítési algoritmus használható a fájlok tömörítésére, ezért számos különböző tömörített fájltípus létezik.

______ kategóriák_név51 ___ Vektor képfájlok ______ categories_text51 ___

A vektorgrafika az egyes képpontok helyett utakból áll. Ezek az útvonalak felhasználhatók a vonalak és a formák ábrázolására a képen. A legtöbb vektorképformátum tartalmazhat színeket, színátmeneteket és képhatásokat is. Mivel a vektorgrafika útvonaladatként tárolja a képadatokat, a minőség csökkenése nélkül bővíthető, ami jó választás a logók és egyéb rajzok számára.

______ kategóriák_név52 ___ Táblázatkezelő fájlok ______ categories_text52 ___

A táblázatkezelő fájlok a cellákban tárolt adatokat sorokba és oszlopokba rendezik. Mindegyik cella tartalmazhat egy bizonyos típusú adatot, például szöveget, számot vagy dátumot. A cellák tartalmazhatnak olyan képleteket is, amelyek más cellákat hivatkoznak.

______ kategóriák_név53 ___ Camera Raw fájlok ______ categories_text53 ___

A fényképezőgép nyers fájljai digitális fényképezőgépek által létrehozott képfájlok. Ezek tömörítetlen és feldolgozatlan formátumban kerülnek mentésre, amely a fényképezőgép érzékelője által rögzített pontos adatokat tárolja. Mivel a digitális fényképezőgépek minden típusa más érzékelővel rendelkezik, számos különböző típusú nyersformátum létezik. A kamera nyersfájljának megnyitásához a programnak támogatnia kell mind a fájltípust, mind az adott kameratípust, amely a képet rögzítette.

______ kategóriák_név54 ___ Betűtípusfájlok ______ categories_text54 ___

A betűtípusfájlok egy vagy több betűtípust tartalmaznak, amelyekhez az operációs rendszer és az alkalmazások férhetnek hozzá. A legtöbb modern betűtípust az OpenType vagy a TrueType formátumban tárolják, amelyeket mind a Macintosh, mind a Windows számítógépek használhatnak.

______ extension_description17996 ___

A Windows alkalmazások által használt különböző fájlok a különböző betűtípusok megjelenítéséhez; tartalmazza a betűtípuscsaládok definícióit, és tartalmazza a betűkészletcsalád nevét, súlyát, stílusát, aláhúzását és áthidalását; használható többnyelvű betűtípusok létrehozására, vagy a rendszeren hiányzó konkrét karakterek tartalék mechanizmusának biztosítására.

______. A kompozit betűtípusok a System.Windows.Media Windows Presentation Foundation (WPF) API FontFamily és Typeface részei segítségével érhetők el.

A kompozit betűkészletfájlok Windows szoftverfejlesztő IDE, például a Microsoft Visual Studio segítségével hozhatók létre . Szövegszerkesztővel is szerkeszthetők, mivel XML-formátumban vannak tárolva.

______ extension_common17996 ___ ______ product_main_features7858 ___
  • Szoftverszerkesztés, építés, hibakeresés és egységvizsgálati eszközök
  • C / C ++, C #, Visual Basic, F #, SQL, CSS, JavaScript és egyéb nyelvek támogatása
  • A program telepítése Windows, web, felhő és SharePoint platformokra
  • Élő egység tesztelés, futás a kattintáshoz és kivételhez Segítői hibakeresési és tesztelési eszközök
  • A GitHub és a Team Foundation Server
  • szolgáltatók által szervezett csapatprojektek közvetlen kezelése
  • Testreszabható környezet
______ product_text7858 ___

A Visual Studio egy olyan szoftverfejlesztő eszköz, amelyet a Windows programok és webalkalmazások létrehozására használnak. A fejlesztési csomag integrált fejlesztési környezetet (IDE) és tesztelési eszközöket tartalmaz a szoftverfejlesztési folyamat minden szakaszában.

A Visual Studio a következő összetevőket tartalmazza:

A Visual Studio IDE több beépített perspektívát tartalmaz a különböző feladatok elvégzéséhez. Egyedi interfészeket biztosít a forráskód programozásához, a hibakereséshez és a vizuális formák létrehozásához. A fejlesztők használhatják ezeket az előre megtervezett elrendezéseket, vagy testre szabhatják saját perspektíváikat. A Visual Studio szoftvercsomag a Microsoft Visual Basic, a Visual C ++, a Visual C #, a Visual F #, a Visual web Developer és a Team Foundation Server. A szoftver számos programozási nyelvet támogat, beleértve a C, C ++, VB.NET, C #, F #, XML, HTML, JavaScript és CSS programokat.

A Microsoft Visual Studio testreszabható IDE-t és támogatásokat nyújt a fejlesztőknek népszerű programozási nyelvek széles skálája. Ez egy jó eszköz a professzionális szoftverfejlesztők számára, akik kereskedelmi szoftvereket kívánnak létrehozni. A Microsoft Visual Studio olyan webes fejlesztők számára is hasznos, akik dinamikus weboldalakat és interaktív webalkalmazásokat kívánnak létrehozni a .NET-keretrendszerhez.

Frissítve: 2018. október 23.

______ product_main_features7940 ___
  • Az XSLT átalakítási eredmények HTML-megjelenítője
  • A szerkesztési műveletek végtelen visszavonása és visszaváltása
  • Fokozatos keresés a fa és a szöveg nézetben
  • Konfigurálható színek és betűtípusok
______ product_text7940 ___

A Microsoft XML Jegyzettömb egy nyílt forráskódú alkalmazás, amely lehetővé teszi a felhasználók számára az XML dokumentumok böngészését és szerkesztését. Ingyenesen letölthető csak Windows operációs rendszerhez.

Az XML Jegyzettömb egyszerű felületet és számos hasznos funkciót tartalmaz. A program olyan fa nézetet biztosít, amely egy XML dokumentumot osztályokra, címkékre és kulcsértékekre bontja. Ezenkívül HTML-megjelenítővel is rendelkezik az XSLT-transzformációs eredmények megjelenítéséhez. Néhány más funkció a húzás és a csepp támogatás, a konfigurálható betűtípusok és színek, az azonnali XML séma validálás és a végtelen visszavonási és újratárcsázási műveletek.

Az XML Jegyzettömbet a kezdő és a szakértői XML programozók használják. Fejlett képességeket biztosít egy egyszerű kezelőfelülettel, amely nem fogja elnyomni a kezdőket. Vannak olyan XML-szerkesztők, amelyek több funkcióval rendelkeznek, mint például a Liquid XML Studio, a Stylus Studio és az EditiX XML Editor, de a Microsoft XML Jegyzettömb még mindig nagyon alkalmas program az XML-dokumentumok böngészésére és szerkesztésére.

Frissítve: 2015. augusztus 31.

___
A COMPOSITEFONT Fájlokat megnyitó programok

A COMPOSITEFONT Fájlokról

Célunk, hogy segítsünk megérteni, hogy mi a kiterjesztésű fájl * .compositefont felelős a felelősségért és annak megnyitásáért.

Fájl típusa Windows Composite Font File a lapon szereplő Mac, Windows, Linux, Android és iOS programok leírásait a FileExt parancs külön-külön megvizsgálta és ellenőrizte. 100% -os pontosságra törekszünk, és csak a tesztelt és tesztelt fájlformátumokkal kapcsolatos információkat teszünk közzé.